05.01.2024

GHS Legal sa mení na FAIRSQUARE

Po 13 úspešných rokoch pôsobenia v stredoeurópskom regióne sa GHS Legal transformuje a prichádza s novým názvom a identitou. Právne služby teraz poskytuje pod značkou FAIRSQUARE.

Nový rok prináša nový názov vychádzajúci z ustáleného anglického slovného spojenia fair & square. „Čestnosť a férovosť sú hodnoty, ktoré sa nám vo vzťahu s našimi klientmi dlhodobo vyplácajú a preto tvoria obsah nášho brandu. Vďaka nášmu prístupu sme sa z pôvodne malého tímu niekoľkých ľudí rozrástli na spoločnosť s desiatkami odborníkov a vynikajúciou reputáciou v Slovenskej republike, v Česku a v Rakúsku," vysvetľuje Pavol Horňák, vedúci partner slovenskej kancelárie, ktorá sídli v Bratislave.

Pôvodný názov kancelárie skrýval pod jednotlivými písmenami mená bývalých zakladajúcich partnerov. Jeho význam sa však postupne vytratil s rastom a personálnymi zmenami. „FAIRSQUARE lepšie vystihuje naše postoje. Sme priestorom, kde nájdete viac ako 30 erudovaných a skúsených právnikov. Klienti nám môžu stopercentne dôverovať a riešiť s nami svoje právne záležitosti úplne otvorene," zhrnul zakladateľ advokátskej kancelárie Erik Schwarcz.

FAIRSQUARE kladie dôraz na individualizovaný prístup ku klientom. Uplatňuje ho vo vzťahu k jednotlivcom a menším spoločnostiam, ako aj k významným národným a medzinárodným spoločnostiam vo svojom portfóliu, vrátane svetových lídrov vo svojich segmentoch. O kvalite poskytovaných služieb svedčí aj viacnásobné umiestnenie v rôznych kategóriach rebríčku Právnická firma roka.

Spolu s novým názvom, ktorý sa okrem obsahu spolieha na zvukovú zhodu oboch častí slova, prichádza aj moderná vizuálna identita. Dominuje jej logo s technickými líniami, minimalistickými grafickými prvkami a mätovo zelenou farbou. Nová je aj webová stránka fairsquare.sk, kde nájdete pravidelne publikované odborné články a komentáre.